Staramy się zrealizować każde zamówienie w jak najkrótszym czasie. Maksymalny czas, w którym realizujemy zamówienia to do 6 dni roboczych liczone po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym i od momentu otrzymania wszelkich potrzebnych danych i zdjęć od kupującego. Jeśli zamówienie jest personalizowane (używamy Twoich zdjęć lub tekstów) czas oczekiwania na akceptację projektu nie jest wliczany do czasu realizacji zamówienia.

Jeśli zależy Ci na czasie skontaktuj się z nami przed dokonaniem zakupu. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin realizacji.

Tak. Jeśli zamówienie jest spersonalizowane (używamy Twoich tekstów lub zdjęć) przed końcową realizacją wysyłamy podgląd projektu do akceptacji. Masz prawo nanieść dwie bezpłatne poprawki.

TAK :-) Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów zamówienia i możliwości jego realizacji.

Koszty przesyłki i formy płatności szczególowo opisaliśmy tutaj.

Jeśli nie przystąpiliśmy jeszcze do realizacji wycofanie lub zmiana zamówienia jest jak najbardziej możliwa. Nie ma możliwości zmiany zamówienia jeśli jesteśmy już w trakcie realizacji. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia statusu Twojego zamówienia.

Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów, choć nie zawsze jest to łatwe. Prosimy o kontakt w celu ustalenia możliwości wykonania zlecenia dla Ciebie.

Niestety jeszcze nie posiadamy sklepu firmowego i nie ma takiej możliwości.

Tak, wystawiamy faktury VAT. Prosimy o wypełnienie formularza z danymi do faktury podczas dokonywania zakupów. Faktura zostanie przesłana z zamówieniem lub w formie elektronicznej drogą mailową.