0
120,00 zł
Produkt: 
obrazek na płótnie
Waga: 0.6 kg
Wymiary: 35 cm × 35 cm × 1.5 cm

Kolekcja:

Opis: 

Personalizowany autorski obrazek przedstawiający Państwa pociechę przebraną w postać sympatycznego zwierzątka. Obrazek najwyższej jakości drukowany na płótnie z naszej kolekcji Sweet Pets. Na obrazku umieszczamy także wybrane przez Państwa imię.

Bardzo wysoka jakość wydruku połączona z precyzją wykonania, na którą kładziemy szczególny nacisk, daje produkt, który będzie cieszył przez wiele lat :-)

Druk w najwyższej fotograficznej jakości na płótnie z zadrukowanymi bokami, tak aby obrazek był gotowy do powieszenia. Obrazek ma wymiary 35x35 cm i 1,5 cm głębokości. Konstrukcja jest lekka, z tyłu posiada zawieszkę, na której bez trudu powiesisz go na ścianie. Obrazek będzie również świetnym prezentem dla noworodka lub starszego dziecka z okazji urodzin. Obrazek świetnie sprawdzi się również jako pamiątka Chrztu Świętego.

 

UWAGA: PROSIMY PODAĆ WYBRANE IMIĘ PODCZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA W TABELCE "DODATKOWE INFORMACJE" ORAZ WYSŁAĆ DO NAS ZDJĘCIE DZIECKA na adres info@smooki.pl (jak największe i wyraźne), jeśli to możliwe prosimy o przesłanie kilku zdjęć - pomożemy wybrać to najodpowiedniejsze. W mailu prosimy podać numer zamówienia.

Jeśli chcesz umieścić inne napisy na obrazku - skontaktuj się z nami. Dołożymy wszelkich starań żeby było to możliwe.